U bezoekt momenteel editie 2010.

>> Klik hier om naar de huidige editie over te schakelen.

>> Sluit dit venster om op deze site te blijven.
Deelnemers
PROFS
1 Zdenek Stybar Telenet-Fidea
2 Kevin Pauwels Telenet-Fidea
3 Niels Albert BKCP-Powerplus
4 Sven Nys Landbouwkrediet
5 Klaas Vantornout Sunweb-Revor
6 Bart Aernouts Rabo offroad
7 Dieter Vanthourenhout BKCP-Powerplus
8 Jonathan Page Planet Bike
9 Gerben De Knegt Rabo offroad
10 Sven Vanthourenhout Sunweb-Revor
11 Philipp Walsleben BKCP-Powerplus
12 Bart Wellens Telenet-Fidea
13 Enrico Franzoi BKCP-Powerplus
14 Thijs Van Amerongen AA Drink
15 Petr Dlask Telenet Fidea
16 Sven Beelen Sunweb Revor
17 Marco Bianco Arcobalena Carraro
18 Robert Gavenda Telenet-Fidea
19 Radomir Simunek BKCP-Powerplus
20 Rob Peeters Telenet-Fidea
21 Vincent Baestaens Telenet Fidea
22 Jim Aernouts BKCP Powerplus
23 Thijs Al AA Drink
24 Arnaud Jouffroy BKCP Powerplus
25 Tom Meeusen Telenet-Fidea
26 Joeri Adams Rabo Offroad
27 Tom Van den Bosch AA drink
28 David Van der Poel BKCP Powerplus
29 Gianni Vermeersch BKCP Powerplus
30 Ben Berden Qin
31 Jan Verstraeten KDL Trans
32 Jens Adams BKCP Powerplus
33 Tim Vannuffel Style and Concept
34 Wietse Bosmans BKCP-Powerplus
35 Tom Vannoppen Mooserwirt Ridley Bikes
36 Kenneth Van Compernolle Sunweb Revor
37 Twan Van den Brand WV Schijndel
38 Geert Wellens Champions System
39 Dave De Cleyn APB Cyclingteam
40 Quentin Bertholet Lotto Bodysol
41 Stijn Mortelmans Palmans Cras
42 Roy Van Heeswijk Merida
43 Rikke Dijkxhoorn Van Vliet -EBH Elshof
44 Flavien Dassonville CM Aubervilliers
45 Daan Bongers TWC Maaslandster
VROUWEN
1 Daphny Van den Brandt ZZPR
2 Sanne Van Paassen Brainwash
3 Sanne Cant BKCP-Powerplus
4 Helen Wyman Kona
5 Pavla Havlikova APB
6 Joyce Vanderbeken Style and Concept
7 Reza Hormes Ravenstijn ZZPR
8 Gabriella Day
9 Nikki Harris APB
10 Sophie De Boer ZZPR
11 Arenda Grimberg
12 Nicolle De Bie-Leijten APB
13 Christine Vardaros Baboco
14 Linda Van Rijen
15 Vicki Thomas
16 Gertie Willems De sprinters Malderen
17 Maaike Lanssens De Molenspurters Meulebeke
18 Kim Van Renterghem Cyclingteam M. pinte
19 Nancy Bober Style & concept cycling team
20 Nathalie Nijns Beneluxteam
21 Marijke De Pauw Noord-West Brabant
22 Iris Oeckeloen Cycling Team Midden Nederland
23 Tessa Van Nieuwpoort Team Stevens
24 Anja Nobus GVK Cycling team
25 Celine Wittek CV Lievin
26 Ellen Van Loy Emversport Cycling Team
27 Katrien Thijs Kon. Edegem Bicycle club vzw
28 Elodie Wittek CV Lievin
29 Lisa Bogaert DJ Matic Kortrijk
JUNIORES
1 Niels Verdijck Hoboken WAC
2 Seppe Kopecky Musseeuw test team
3 Jellen Schiettecatte Asfra Racing Team
4 Jago Goedefroy Denderstreek Labiekes
5 Glenn Vissers DGR Cycling team
6 Stijn Versteven Dijlespurters
7 Yolan Brems Kon. Edegemse Bicycle club
8 Jonathan Van Weverberg Hoboken WAC
9 Laurens Sweeck KDL Trans
10 Diether Sweeck KDL Trans
11 Jens Couckuyt Tieltse Rennersclub
12 Thibaut Vandekerckhove Tieltse Rennersclub
13 Twan Brusselman Vacansoleil
14 Bavo Haemels Dijlespurters
15 Stig Callay Hoboken WAC
16 Yoshi Dedulle Avia Cycling Team
17 Timo Verschueren Hand in hand Baal
18 Jeffrey Jansegers Hoboken WAC
19 Nicholas De Laet Isorex
20 Toon Aerts Hoboken WAC
21 Felix Pouilly Team Wasquehal
22 Dany Wouters Steeds vooraan Kontich
NIEUWELINGEN
1 Kelvin Dekker WV De Jonge Renner
2 Kevin Dupont WSC Hand in hand Baal
3 Koen Van Dijke Het Snelle Wiel
4 Joren Spruyt Afdeling Antwerpen - WBV
5 Jens Teirlinck Rijschool AH Koninklijke Gentse Velosport
6 Kevin Ysenbaardt Isorex
7 Floris Wassenaar Vacansoleil
8 Jelle Vandendries de toekomstvrienden
9 Dario Kloeck Steeds Vooraan Kontich
10 Thijs Aerts Hoboken WAC
11 Brian Heylen CC Chevigny
12 Jeffrey Jansegers Hoboken WAC
13 Dieter Fleurackers Kon Edegem BC
14 Gianni Vermeiren Rudyco Cycling Team
15 Niels Timmerman Team Cata Bikes Bianchi
16 Laurens De Jonge Isorex