U bezoekt momenteel editie 2010.

>> Klik hier om naar de huidige editie over te schakelen.

>> Sluit dit venster om op deze site te blijven.
Deelnemers
Elite mannen en beloften (UCI2)
1 Sven Nys BelgiŽ
2 Klaas Vantornout BelgiŽ
3 Kevin Pauwels BelgiŽ
4 Bart Aernouts BelgiŽ
5 Radomir Simunek TsjechiŽ
6 Tom Meeusen BelgiŽ
7 Bart Wellens BelgiŽ
8 Martin Zlamalik TsjechiŽ
9 Enrico Franzoi ItaliŽ
10 Sven Vanthourenhout BelgiŽ
11 Dieter Vanthourenhout BelgiŽ
12 Thijs Al Nederland
13 Thijs Van Amerongen Nederland
14 Mariusz Gil Polen
15 Marco Bianco ItaliŽ
16 Marcel Wildhaber Zwitserland
17 Philipp Walsleben Duitsland
18 Rob Peeters BelgiŽ
19 Jan Verstraeten BelgiŽ
20 Patrick Van Leeuwen Nederland
21 Kenneth Van Compernolle BelgiŽ
22 Jan Denuwelaere BelgiŽ
23 Sasha Weber Duitsland
24 Ian Field Groot BrittanniŽ
25 Ben Berden BelgiŽ
26 Tom Van den Bosch BelgiŽ
27 Geert Wellens BelgiŽ
28 Tom Vannoppen BelgiŽ
29 Bart Verschueren BelgiŽ
30 Gianni Denolf BelgiŽ
31 Arnaud Jouffroy Frankrijk
32 Jim Aernouts BelgiŽ
33 Vincent Baestaens BelgiŽ
34 Arnaud Grand Zwitserland
35 Marcel Meisen Duitsland
36 Wietse Bosmans BelgiŽ
37 Micki Van Empel Nederland
38 Ole Quast Duitsland
39 Michael Schweizer Duitsland
40 Vinnie Braet BelgiŽ
41 Ritchie Denolf BelgiŽ
42 Tommy Moberg Nielsen Denemarken
43 Jonas Guddal Denemarken
44 Dave De Cleyn BelgiŽ
45 Karel Hnik TsjechiŽ
46 Sven Van Eyndt BelgiŽ
47 Kristof Cop BelgiŽ
48 Daniel Ruiz Spanje
49 Roman Sedlmair Duitsland
50 Wout Verbeek BelgiŽ
51 Daan Bongers Nederland
52 Christophe Delvaux BelgiŽ
53 Xabier Garcia Spanje
54 Egoitz Murgoittio Spanje
55 Romain Villa Frankrijk
56 Jo Pirotte BelgiŽ
57 Matt Denby Groot BrittanniŽ
58 Mattia Rossi ItaliŽ
59 Kevin Cant BelgiŽ

Elite vrouwen (UCI2)
1 Daphny Van den Brandt Nederland
2 Sanne Van Paassen Nederland
3 Sanne Cant BelgiŽ
4 Helen Wyman Groot-BrittanniŽ
5 Pavla Havlikova TsjechiŽ
6 Joyce Vanderbeken BelgiŽ
7 Nikki Harris Groot-BrittanniŽ
8 Sophie De Boer Nederland
9 Nicolle De Bie-Leijten BelgiŽ
10 Christine Vardaros Verenigde Staten
11 Linda Van Rijen Nederland
12 Gertie Willems BelgiŽ
13 Maaike Lanssens BelgiŽ
14 Valerie Boonen Belgie
15 Anja Nobus BelgiŽ
16 Ellen Van Loy BelgiŽ
17 Kim Van Renterghem BelgiŽ
18 Marijke De Pauw BelgiŽ
19 Marianne Alleleijn - ten Haaf Nederland
20 Nancy Bober Belgie
21 Katrien Thijs BelgiŽ
22 Lana Verberne Nederland
23 Katrien Aerts BelgiŽ
24 Nathalie Nijns BelgiŽ

Juniors
1 Bryan Borowski Nederland
2 Emil Olsen Denemarken
3 Julian Lehmann Duitsland
4 Gertjan Bervoets BelgiŽ
5 Jorne Kockaerts BelgiŽ
6 Maxim Panis BelgiŽ
7 Sibe Smets BelgiŽ
8 Wout Van Aert BelgiŽ
9 Matthias Van de Velde BelgiŽ
10 Robin Van den Bruel BelgiŽ
11 Stijn Van Tichelen BelgiŽ
12 Yorben Van Tichelt BelgiŽ
13 Michael Vanthourenhout BelgiŽ
14 Douwe Verberne BelgiŽ
15 Niels Verdijck BelgiŽ
16 Jasper De Meyer BelgiŽ
17 Toon Aerts BelgiŽ
18 Jorn Claes BelgiŽ
19 Jack Clarkson Groot-BrittanniŽ

Nieuwelingen
1 Laurens De Jonghe BelgiŽ
2 Kobe Goossens BelgiŽ
3 Dieter Jans BelgiŽ
4 Sam Koenig BelgiŽ
5 Thomas Van de Velde BelgiŽ
6 Timothy Vanderaerden BelgiŽ
7 Wouter Van Engeland BelgiŽ
8 Stan Wijkel Nederland
9 Tim Janssen Nederland
10 Thijs Aerts BelgiŽ
11 Jory Degheldere BelgiŽ
12 Hans Raeymaekers BelgiŽ