Klassement

Filter:

Rit 4: Koksijde - Ardooie
1 Nacer Bouhanni FDJ.fr 4:13:59
2 Luka Mezgec TEAM GIANT-SHIMANO 00:00:00
3 Giacomo Nizzolo TREK FACTORY RACING 0:00:00
4 Michael Van Staeyen TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE 0:00:00
5 Jens Debusschere LOTTO BELISOL 0:00:00
6 Andrea Guardini ASTANA PRO TEAM 0:00:00
7 Tyler Farrar GARMIN-SHARP 0:00:00
8 Yohann Gene TEAM EUROPCAR 0:00:00
9 Roy Jans WANTY - GROUPE GOBERT 0:00:00
10 Nikolay Trusov TEAM TINKOFF-SAXO 0:00:00
11 Jose Joaquin Rojas Gil MOVISTAR TEAM 0:00:00
12 Davide Appollonio AG2R LA MONDIALE 0:00:00
13 Geraint Thomas TEAM SKY 0:00:00
14 Borut Bozic ASTANA PRO TEAM 0:00:00
15 Silvan Dillier BMC RACING TEAM 0:00:00
16 Enrique Sanz MOVISTAR TEAM 0:00:00
17 Aidis Kruopis ORICA-GREENEDGE 0:00:00
18 Geoffrey Soupe FDJ.fr 0:00:00
19 Stig Broeckx LOTTO BELISOL 0:00:00
20 Niki Terpstra OMEGA PHARMA-QUICK STEP CYCLING TEAM 0:00:00
21 Tim Wellens LOTTO BELISOL 0:00:00
22 Sebastian Langeveld GARMIN-SHARP 0:00:00
23 Manuele Mori LAMPRE - MERIDA 0:00:00
24 Gijs Van Hoecke TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE 0:00:00
25 Tom Dumoulin TEAM GIANT-SHIMANO 0:00:00
26 Lars Boom BELKIN PROCYCLING TEAM 0:00:00
27 Alexandre Pichot TEAM EUROPCAR 0:00:00
28 Arnold Jeannesson FDJ.fr 0:00:00
29 Andriy Grivko ASTANA PRO TEAM 0:00:00
30 Francisco Josť Ventoso Alberdi MOVISTAR TEAM 0:00:00
31 Zico Waeytens TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE 0:00:00
32 Philippe Gilbert BMC RACING TEAM 0:00:00
33 David Boucher FDJ.fr 0:00:00
34 Laurens De Vreese WANTY - GROUPE GOBERT 0:00:00
35 Jelle Vanendert LOTTO BELISOL 0:00:00
36 Julian Kern AG2R LA MONDIALE 0:00:00
37 Josť Ivan Gutierrez Palacios MOVISTAR TEAM 0:00:00
38 Christopher Sutton TEAM SKY 0:00:00
39 Manuel Quinziato BMC RACING TEAM 0:00:00
40 Kristijan Koren CANNONDALE PRO CYCLING 0:00:00
41 Maxime Daniel AG2R LA MONDIALE 0:00:00
42 Marco Marcato CANNONDALE PRO CYCLING 0:00:00
43 Greg Van Avermaet BMC RACING TEAM 0:00:00
44 Bauke Mollema BELKIN PROCYCLING TEAM 0:00:00
45 Paolo Longo Borghini CANNONDALE PRO CYCLING 0:00:00
46 Mathew Hayman ORICA-GREENEDGE 0:00:00
47 Jack Bauer GARMIN-SHARP 0:00:00
48 Vincent Jerome TEAM EUROPCAR 0:00:00
49 Sep Vanmarcke BELKIN PROCYCLING TEAM 0:00:00
50 Bram Tankink BELKIN PROCYCLING TEAM 0:00:00
51 Alex Dowsett MOVISTAR TEAM 0:00:00
52 Marcel Sieberg LOTTO BELISOL 0:00:00
53 Jasha SŁtterlin MOVISTAR TEAM 0:00:00
54 Salvatore Puccio TEAM SKY 0:00:00
55 Morgan Lamoisson TEAM EUROPCAR 0:00:00
56 Pablo Lastras Garcia MOVISTAR TEAM 0:00:00
57 Christian Knees TEAM SKY 0:00:00
58 Leigh Howard ORICA-GREENEDGE 0:00:00
59 Ben Gastauer AG2R LA MONDIALE 0:00:00
60 Jens Keukeleire ORICA-GREENEDGE 0:00:00
61 Yannick Martinez TEAM EUROPCAR 0:00:00
62 Jurgen Roelandts LOTTO BELISOL 0:00:00
63 Jos Van Emden BELKIN PROCYCLING TEAM 0:00:00
64 Maarten Wynants BELKIN PROCYCLING TEAM 0:00:00
65 Yoann Offredo FDJ.fr 0:00:00
66 Stijn Steels TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE 0:00:00
67 Nick Nuyens GARMIN-SHARP 0:00:00
68 Kevin Van Melsen WANTY - GROUPE GOBERT 0:00:00
69 Gediminas Bagdonas AG2R LA MONDIALE 0:00:00
70 Mirko Selvaggi WANTY - GROUPE GOBERT 0:00:00
71 Jesse Sergent TREK FACTORY RACING 0:00:00
72 Eugenio Alafaci TREK FACTORY RACING 0:00:00
73 Danilo Hondo TREK FACTORY RACING 0:00:00
74 Boy van Poppel TREK FACTORY RACING 0:00:00
75 Stijn Devolder TREK FACTORY RACING 0:00:00
76 Nathan Earle TEAM SKY 0:00:00
77 Dylan Van Baarle GARMIN-SHARP 0:00:00
78 Luke Rowe TEAM SKY 0:00:00
79 Bryan Naulleau TEAM EUROPCAR 0:00:00
80 Karsten Kroon TEAM TINKOFF-SAXO 0:00:00
81 Jan Polanc LAMPRE - MERIDA 0:00:00
82 Edvald Boasson Hagen TEAM SKY 0:00:00
83 Ian Stannard TEAM SKY 0:00:00
84 Arman Kamyshev ASTANA PRO TEAM 0:00:00
85 Davide Cimolai LAMPRE - MERIDA 0:00:00
86 Ivan Rovny TEAM TINKOFF-SAXO 0:00:00
87 Nathan Haas GARMIN-SHARP 0:00:00
88 Dayer Uberney Quintana Rojas MOVISTAR TEAM 0:00:00
89 Alexis Gougeard AG2R LA MONDIALE 0:00:00
90 Valentin Iglinskiy ASTANA PRO TEAM 0:00:00
91 Tom Veelers TEAM GIANT-SHIMANO 0:00:00
92 Jean-Pierre Drucker WANTY - GROUPE GOBERT 0:00:00
93 Matti Breschel TEAM TINKOFF-SAXO 0:00:00
94 Matthew Harley Goss ORICA-GREENEDGE 0:00:00
95 Fabian Cancellara TREK FACTORY RACING 0:00:00
96 Tony Hurel TEAM EUROPCAR 0:00:00
97 Evgeny Petrov TEAM TINKOFF-SAXO 0:00:00
98 Rohan Dennis GARMIN-SHARP 0:01:14
99 Ruslan Tleubayev ASTANA PRO TEAM 0:00:00
100 Tom Stamsnijder TEAM GIANT-SHIMANO 0:00:00
101 Gert Dockx LOTTO BELISOL 0:00:00
102 Roy Curvers TEAM GIANT-SHIMANO 0:00:00
103 Michal Kolar TEAM TINKOFF-SAXO 0:00:00
104 Alberto Bettiol CANNONDALE PRO CYCLING 0:00:00
105 Kenneth Vanbilsen TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE 0:00:00
106 Tim Declercq TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE 0:00:00
107 Fabio Sabatini CANNONDALE PRO CYCLING 0:00:00
108 BenoÓt Vaugrenard FDJ.fr 0:00:00
109 Laurent Pichon FDJ.fr 0:00:00
110 Viacheslav Kuznetsov TEAM KATUSHA 0:00:00
111 Barry Markus BELKIN PROCYCLING TEAM 0:00:00
112 Michael Hepburn ORICA-GREENEDGE 0:00:00
113 Jens Mouris ORICA-GREENEDGE 0:00:00
114 Moreno Moser CANNONDALE PRO CYCLING 0:00:00
115 Alexsandr Dyachenko ASTANA PRO TEAM 0:00:00
116 Simon Geschke TEAM GIANT-SHIMANO 0:00:00
117 Gert Steegmans OMEGA PHARMA-QUICK STEP CYCLING TEAM 0:00:00
118 Frederik Veuchelen WANTY - GROUPE GOBERT 0:00:00
119 Danny van Poppel TREK FACTORY RACING 0:01:45
120 Filippo Pozzato LAMPRE - MERIDA 0:00:00
121 Marcus Burghardt BMC RACING TEAM 0:01:51
122 Stephen Cummings BMC RACING TEAM 0:00:00
123 Pavel Brutt TEAM KATUSHA 0:00:00
124 Mikhail Ignatyev TEAM KATUSHA 0:00:00
125 Thomas Leezer BELKIN PROCYCLING TEAM 0:01:57
126 Steve Chainel AG2R LA MONDIALE 0:02:01
127 Reinardt Janse van Rensburg TEAM GIANT-SHIMANO 0:00:00
128 Brian Bulgac TEAM GIANT-SHIMANO 0:00:00
129 Niccolo Bonifazio LAMPRE - MERIDA 0:00:00
130 Pavel Kochetkov TEAM KATUSHA 0:00:00
131 David Millar GARMIN-SHARP 0:02:05
132 Tim De Troyer WANTY - GROUPE GOBERT 0:00:00
133 Evan Huffman ASTANA PRO TEAM 0:02:10
134 Damien Howson ORICA-GREENEDGE 0:02:10
135 Matteo Trentin OMEGA PHARMA-QUICK STEP CYCLING TEAM 0:00:00
136 Julien Vermote OMEGA PHARMA-QUICK STEP CYCLING TEAM 0:00:00
137 Thomas Sprengers TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE 0:00:00
138 Elia Favilli LAMPRE - MERIDA 0:00:00
139 Jean Marc Marino CANNONDALE PRO CYCLING 0:02:45
140 Ramunas Navardauskas GARMIN-SHARP 0:02:50
141 Patrick Gretsch AG2R LA MONDIALE 0:03:08
142 Guillaume Van Keirsbulck OMEGA PHARMA-QUICK STEP CYCLING TEAM 0:00:00
143 Tom Boonen OMEGA PHARMA-QUICK STEP CYCLING TEAM 0:00:00
144 Iljo Keisse OMEGA PHARMA-QUICK STEP CYCLING TEAM 0:00:00
145 Daniel Oss BMC RACING TEAM 0:00:00
146 Yves Lampaert TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE 0:03:33
147 Anthony Roux FDJ.fr 0:04:10
148 Maximiliano Ariel Richeze LAMPRE - MERIDA 0:00:00
149 Alexey Tsatevitch TEAM KATUSHA 0:00:00
150 Gatis Smukulis TEAM KATUSHA 0:00:00
151 Zdenek Stybar OMEGA PHARMA-QUICK STEP CYCLING TEAM 0:00:00
152 Alexander Porsev TEAM KATUSHA 0:00:00