U bezoekt momenteel editie 2010 van enecotour.com.

>> Klik hier om naar de huidige editie over te schakelen.

>> Sluit dit venster om op deze site te blijven.

Filter:

Eneco leiderstrui algemeen klassement
1 Tony Martin Team Columbia - HTC 28.50'57"
2 Koos Moerenhout Rabobank 31"
3 Edvald Boasson Hagen Team Sky 1'46"
4 Richie Porte Team Saxo Bank 1'57"
5 Svein Tuft Garmin - Transitions 2'04"
6 Lars Boom Rabobank 2'11"
7 Maarten Tjallingii Rabobank 2'17"
8 Andreas Klöden Team RadioShack 2'18"
9 Dominique Cornu Skil - Shimano  2'35"
10 Jurgen Roelandts Omega Pharma-Lotto 2'37"
11 Simon Spilak Lampre - Farnese Vini 2'44"
12 Tiago Machado Team RadioShack 2'50"
13 Jos Van Emden Rabobank 2'56"
14 Daniel Oss Liquigas-Doimo 3'06"
15 Dries Devenyns Quick Step 3'12"
16 Bram Tankink Rabobank 3'14"
17 Sergey Lagutin Vacansoleil Pro Cycling Team  3'45"
18 Koen De Kort Skil - Shimano  3'48"
19 Maxime Vantomme Team Katusha 3'50"
20 Pablo Lastras Garcia Caisse d'Epargne 3'56"
21 Pieter Vanspeybrouck Topsport Vlaanderen - Mercator  4'05"
22 Kasper Klostergaard Larsen Team Saxo Bank 4'11"
23 Jonathan Castroviejo Nicolas Euskaltel - Euskadi 4'16"
24 Thomas De Gendt Topsport Vlaanderen - Mercator  4'23"
25 Romain Sicard Euskaltel - Euskadi 4'29"
26 Ben Hermans Team RadioShack 4'30"
27 Frédéric Guesdon Française des Jeux 4'32"
28 Stijn Vandenbergh Team Katusha 4'36"
29 Alexandr Pliuschin Team Katusha 5'39"
30 Inaki Isasi Flores Euskaltel - Euskadi 5'57"
31 Tomas Vaitkus Team RadioShack 7'43"
32 Maarten Wynants Quick Step 9'46"
33 Mathew Hayman Team Sky 11'41"
34 Sep Vanmarcke Topsport Vlaanderen - Mercator  13'38"
35 Gert Steegmans Team RadioShack 13'53"
36 Lucas Sebastian Haedo Team Saxo Bank 15'26"
37 Jens Voigt Team Saxo Bank 15'46"
38 Mario Aerts Omega Pharma-Lotto 16'16"
39 André Greipel Team Columbia - HTC 16'44"
40 Alberto Ongarato Vacansoleil Pro Cycling Team  16'44"
41 Bert Grabsch Team Columbia - HTC 17'12"
42 Simon Geschke Skil - Shimano  17'49"
43 Francis De Greef Omega Pharma-Lotto 18'10"
44 David Gutierrez Palacios Footon - Servetto 18'29"
45 Grégory Rast Team RadioShack 18'32"
46 Frederik Veuchelen Vacansoleil Pro Cycling Team  18'51"
47 Maciej Bodnar Liquigas-Doimo 19'08"
48 Angel Madrazo Ruiz Caisse d'Epargne 19'36"
49 Sebastian Lang Omega Pharma-Lotto 19'40"
50 Michal Golas Vacansoleil Pro Cycling Team  19'50"
51 Borut Bozic Vacansoleil Pro Cycling Team  20'31"
52 Mirko Selvaggi Astana Cycling Team 20'32"
53 Manuel Quinziato Liquigas-Doimo 20'50"
54 Kurt-Asle Arvesen Team Sky 23'36"
55 Wesley Sulzberger Française des Jeux 23'56"
56 Linus Gerdemann Team Milram 24'14"
57 Peter Wrolich Team Milram 24'19"
58 Ruben Perez Moreno Euskaltel - Euskadi 24'24"
59 Pavel Brutt Team Katusha 24'25"
60 Jan Ghyselinck Team Columbia - HTC 25'14"
61 Jurgen Van Den Broeck Omega Pharma-Lotto 25'23"
62 Xabier Zandio Echaide Caisse d'Epargne 26'36"
63 Robbie McEwen Team Katusha 26'52"
64 Gorka Izaguirre Insausti Euskaltel - Euskadi 27'44"
65 Yuriy Krivtsov AG2R - La Mondiale 28'37"
66 Geraint Thomas Team Sky 28'52"
67 Johan Coenen Topsport Vlaanderen - Mercator  28'52"
68 Michiel Elijzen Omega Pharma-Lotto 28'57"
69 Travis Meyer Garmin - Transitions 29'27"
70 Andrey Amador Bikkazakova Caisse d'Epargne 29'44"
71 Olivier Bonnaire Française des Jeux 30'41"
72 Matthieu Ladagnous Française des Jeux 31'34"
73 Mauro Da Dalto Lampre - Farnese Vini 32'19"
74 Cameron Meyer Garmin - Transitions 32'38"
75 Christopher Sutton Team Sky 33'23"
76 Patrick Gretsch Team Columbia - HTC 33'36"
77 Ben Gastauer AG2R - La Mondiale 34'48"
78 Kurt Hovelynck Quick Step 35'42"
79 Gorik Gardeyn Vacansoleil Pro Cycling Team  37'18"
80 Elia Viviani Liquigas-Doimo 37'44"
81 Marcin Sapa Lampre - Farnese Vini 38'09"
82 Stijn Devolder Quick Step 38'13"
83 Kristof Goddaert AG2R - La Mondiale 39'04"
84 Stijn Neirynck Topsport Vlaanderen - Mercator  39'50"
85 Jérémy Roy Française des Jeux 40'38"
86 Julien Berard AG2R - La Mondiale 41'39"
87 Bert De Backer Skil - Shimano  42'06"
88 Alex Rasmussen Team Saxo Bank 42'06"
89 Dominik Nerz Team Milram 42'58"
90 Roy Curvers Skil - Shimano  43'41"
91 Markus Eibegger Footon - Servetto 45'01"
92 Frantisek Rabon Team Columbia - HTC 45'32"
93 Adriano Malori Lampre - Farnese Vini 46'16"
94 Michael Van Staeyen Topsport Vlaanderen - Mercator  46'54"
95 Adam Blythe Omega Pharma-Lotto 47'48"
96 Johnnie Walker Footon - Servetto 48'40"
97 Wim De Vocht Team Milram 48'40"
98 Jorge Azanza Soto Euskaltel - Euskadi 50'29"
99 Albert Timmer Skil - Shimano  50'56"
100 Jack Bobridge Garmin - Transitions 52'08"
101 Gatis Smukulis AG2R - La Mondiale 52'45"
102 Rick Flens Rabobank 52'52"
103 Vitaliy Buts Lampre - Farnese Vini 53'09"
104 Mark Renshaw Team Columbia - HTC 53'51"
105 Klaas Lodewyck Topsport Vlaanderen - Mercator  54'09"
106 Steven Van Vooren Topsport Vlaanderen - Mercator  55'51"
107 Kenny Robert Van Hummel Skil - Shimano  58'53"
108 Kenny Dehaes Omega Pharma-Lotto 59'58"
109 Aitor Perez Arrieta Footon - Servetto 1.00'32"
110 Jaroslaw Marycz Team Saxo Bank 1.01'32"
111 Mikhail Ignatyev Team Katusha 1.01'33"
112 Matthias Brandle Footon - Servetto 1.04'07"
113 Thomas Leezer Rabobank 1.04'30"
114 Christopher Froome Team Sky 1.04'35"
115 Danilo Napolitano Team Katusha 1.04'45"
116 Leigh Howard Team Columbia - HTC 1.12'16"
117 Scott Davis Astana Cycling Team 1.15'36"