U bezoekt momenteel editie 2010 van enecotour.com.

>> Klik hier om naar de huidige editie over te schakelen.

>> Sluit dit venster om op deze site te blijven.
Team Sky
1. Edvald Boasson Hagen
2. Kurt-Asle Arvesen
3. Michael Barry
4. Mathew Hayman
5. Greg Henderson
6. Christopher Sutton
7. Geraint Thomas
8. Christopher Froome
Rabobank
11. Lars Boom
12. Thomas Leezer
14. Koos Moerenhout
15. Maarten Tjallingii
16. Joost Posthuma
17. Bram Tankink
18. Jos Van Emden
19. Rick Flens
Omega Pharma-Lotto
21. Jurgen Van Den Broeck
22. Francis De Greef
25. Sebastian Lang
26. Jurgen Roelandts
28. Adam Blythe
29. Kenny Dehaes
Astana Cycling Team
31. Allan Davis
32. Scott Davis
33. Valeriy Dmitriyev
34. Maxim Gourov
35. Enrico Gasparotto
36. Valentin Iglinskiy
37. Bolat Raimbekov
38. Mirko Selvaggi
Team Saxo Bank
41. Jens Voigt
42. Lucas Sebastian Haedo
43. Frank Hoj
44. Kasper Klostergaard Larsen
45. Dominic Klemme
46. Jaroslaw Marycz
47. Richie Porte
48. Alex Rasmussen
Team Katusha
51. Danilo Napolitano
52. Pavel Brutt
53. Mikhail Ignatyev
54. Robbie McEwen
55. Artem Ovechkin
56. Alexandr Pliuschin
57. Stijn Vandenbergh
58. Maxime Vantomme
Liquigas-Doimo
61. Manuel Quinziato
62. Maciej Bodnar
63. Francesco Chicchi
65. Daniel Oss
66. Maciej Paterski
67. Elia Viviani
68. Frederik Willems
69. Davide Cimolai
Team Columbia - HTC
71. Tony Martin
72. Jan Ghyselinck
73. Bert Grabsch
74. André Greipel
75. Patrick Gretsch
76. Leigh Howard
77. Frantisek Rabon
78. Mark Renshaw
Team RadioShack
81. Andreas Klöden
82. Jason McCartney
83. Ben Hermans
84. Tiago Machado
85. Grégory Rast
86. Sébastien Rosseler
89. Gert Steegmans
90. Tomas Vaitkus
Caisse d'Epargne
91. José Ivan Gutierrez Palacios
92. Andrey Amador Bikkazakova
93. Juan Mauricio Soler Hernandez
94. Xabier Zandio Echaide
95. Vasil Kiryienka
96. Pablo Lastras Garcia
97. Alberto Losada Alguacil
98. Angel Madrazo Ruiz
Lampre - Farnese Vini
101. Simon Spilak
102. Matteo Bono
103. Vitaliy Buts
104. Mauro Da Dalto
105. Angelo Furlan
106. David Loosli
107. Adriano Malori
108. Marcin Sapa
Euskaltel - Euskadi
111. Jorge Azanza Soto
112. Jonathan Castroviejo Nicolas
113. Gorka Izaguirre Insausti
114. Aitor Hernandez Gutierrez
116. Miguel Minguez Ayala
117. Ruben Perez Moreno
118. Romain Sicard
Garmin - Transitions
121. Martijn Maaskant
122. Jack Bobridge
123. Steven Cozza
124. Robert Hunter
125. Cameron Meyer
126. Travis Meyer
127. Svein Tuft
128. Johan Vansummeren
Quick Step
131. Kevin Hulsmans
132. Dries Devenyns
133. Kurt Hovelynck
134. Jurgen Van De Walle
135. Kevin Van Impe
136. Stijn Devolder
137. Wouter Weylandt
138. Maarten Wynants
AG2R - La Mondiale
141. Alexander Efimkin
142. Ben Gastauer
143. Kristof Goddaert
144. Julien Berard
145. Rene Mandri
148. Gatis Smukulis
150. Yuriy Krivtsov
Team Milram
151. Linus Gerdemann
152. Wim De Vocht
153. Markus Eichler
154. Thomas Fothen
155. Artur Gajek
156. Christian Knees
157. Dominik Nerz
158. Peter Wrolich
Française des Jeux
161. Yauheni Hutarovich
162. Olivier Bonnaire
163. Mikael Cherel
164. Frédéric Guesdon
165. Matthieu Ladagnous
166. Gianni Meersman
167. Jérémy Roy
168. Wesley Sulzberger
Topsport Vlaanderen - Mercator 
171. Thomas De Gendt
172. Stijn Neirynck
173. Johan Coenen
174. Klaas Lodewyck
175. Michael Van Staeyen
176. Steven Van Vooren
177. Sep Vanmarcke
178. Pieter Vanspeybrouck
Skil - Shimano 
181. Kenny Robert Van Hummel
182. Dominique Cornu
183. Roy Curvers
184. Koen De Kort
185. Simon Geschke
187. Albert Timmer
188. Tom Veelers
189. Bert De Backer
Footon - Servetto
191. Matthias Brandle
192. Vidal Celis Zabala
193. Markus Eibegger
194. David Gutierrez Palacios
195. Enrique Mata
196. Michele Merlo
197. Aitor Perez Arrieta
198. Johnnie Walker
Vacansoleil Pro Cycling Team 
201. Borut Bozic
202. Gorik Gardeyn
203. Sergey Lagutin
204. Michal Golas
205. Jens Mouris
206. Alberto Ongarato
207. Frederik Veuchelen
208. Lieuwe Westra