U bezoekt momenteel editie 2009 van enecotour.com.

>> Klik hier om naar de huidige editie over te schakelen.

>> Sluit dit venster om op deze site te blijven.

Filter:

Eneco Energie leiderstrui
1 Edvald Boasson Hagen Team Columbia - High Road 26.49'40
2 Sylvain Chavanel Quick Step 45
3 Sebastian Langeveld Rabobank 47
4 Jurgen Van Den Broeck Silence-Lotto 58
5 Maxime Monfort Team Columbia - High Road 58
6 Juan Antonio Flecha Giannoni Rabobank 58
7 Lars Ytting Bak Team Saxo Bank 58
8 Maarten Tjallingii Rabobank 1'07
9 Jan Bakelants Topsport Vlaanderen - Mercator 1'12
10 Francesco Gavazzi Lampre - N.G.C 1'22
11 Joost Posthuma Rabobank 1'24
12 Jurgen Van Goolen Team Saxo Bank 1'25
13 Andrey Amador Bikkazakova Caisse D'Epargne 1'34
14 Laszlo Bodrogi Team Katusha 1'39
15 Greg Van Avermaet Silence-Lotto 1'39
16 Nick Nuyens Rabobank 1'41
17 Michael Rogers Team Columbia - High Road 1'43
18 Michiel Elijzen Silence-Lotto 1'43
19 Nikolas Maes Topsport Vlaanderen - Mercator 1'47
20 Juan Jose Oroz Ugalde Euskaltel - Euskadi 1'48
21 Tomas Vaitkus Astana 1'48
22 Frank Hoj Team Saxo Bank 1'54
23 Jose Joaquin Rojas Gil Caisse D'Epargne 1'55
24 Steve Morabito Astana 1'58
25 Thomas Lövkvist Team Columbia - High Road 2'02
26 Jérémy Roy Française Des Jeux 2'15
27 Simon Spilak Lampre - N.G.C 2'15
28 Roy Sentjens Silence-Lotto 2'22
29 Nico Sijmens Cofidis, Le Credit En Ligne 2'25
30 Steven De Jongh Quick Step 2'29
31 Gerben Löwik Vacansoleil Pro Cycling 2'34
32 Renaud Dion Ag2R La Mondiale 2'48
33 Alexandre Usov Cofidis, Le Credit En Ligne 2'53
34 Guennadi Mikhailov Team Katusha 3'18
35 Pablo Lastras Garcia Caisse D'Epargne 4'19
36 Yuriy Krivtsov Ag2R La Mondiale 4'40
37 Mathieu Drujon Caisse D'Epargne 5'06
38 Mauro Da Dalto Lampre - N.G.C 6'03
39 Tanel Kangert Ag2R La Mondiale 8'36
40 Marco Bandiera Lampre - N.G.C 8'41
41 Anthony Geslin Française Des Jeux 8'54
42 Markus Eichler Team Milram 9'03
43 Michal Golas Amica Chips - Knauf 9'18
44 Nikita Eskov Team Katusha 10'01
45 Frederik Willems Liquigas 11'28
46 Guillaume Le Floch Bbox Bouygues Telecom 13'01
47 Angel Gomez Gomez Fuji-Servetto 13'03
48 Johan Vansummeren Silence-Lotto 13'32
49 Murilo Antonio Fischer Liquigas 20'45
50 Daniel Oss Liquigas 22'08
51 Marcin Sapa Lampre - N.G.C 23'33
52 Brian Vandborg Liquigas 23'54
53 Alexandr Pliuschin Ag2R La Mondiale 24'00
54 Gert Dockx Team Columbia - High Road 24'05
55 Johan Coenen Topsport Vlaanderen - Mercator 24'06
56 Javier Francisco Aramendia Lorente Euskaltel - Euskadi 24'08
57 Kasper Klostergaard Larsen Team Saxo Bank 24'53
58 Jurgen Van De Walle Quick Step 25'06
59 Thomas De Gendt Topsport Vlaanderen - Mercator 29'19
60 Maxime Vantomme Team Katusha 29'30
61 Sergey Renev Astana 30'16
62 Yukiya Arashiro Bbox Bouygues Telecom 30'28
63 David Deroo Skill-Shimano 31'49
64 Kevin Hulsmans Quick Step 32'15
65 Roy Curvers Skill-Shimano 32'44
66 Svein Tuft Garmin - Slipstream 34'07
67 Maryan Hary Cofidis, Le Credit En Ligne 34'08
68 Tony Martin Team Columbia - High Road 34'09
69 Jacopo Guarnieri Liquigas 34'43
70 Romain Villa Cofidis, Le Credit En Ligne 35'05
71 Andrey Zeits Astana 36'06
72 Florent Brard Cofidis, Le Credit En Ligne 36'36
73 Branislau Samoilau Quick Step 36'36
74 Aitor Galdos Alonso Euskaltel - Euskadi 36'56
75 Robert Förster Team Milram 37'53
76 Jose Alberto Benitez Roman Fuji-Servetto 39'06
77 Kristof Goddaert Topsport Vlaanderen - Mercator 39'42
78 Thierry Hupond Skill-Shimano 39'58
79 Albert Timmer Skill-Shimano 40'26
80 Christopher Sutton Garmin - Slipstream 41'07
81 Nikolay Trusov Team Katusha 41'41
82 Hervé Duclos-Lassalle Cofidis, Le Credit En Ligne 42'15
83 Staf Scheirlinckx Silence-Lotto 42'22
84 Tom Veelers Skill-Shimano 43'03
85 Mathew Hayman Rabobank 43'32
86 Jussi Veikkanen Française Des Jeux 43'33
87 Servais Knaven Team Milram 43'41
88 Sergio De Lis Euskaltel - Euskadi 43'44
89 Blel Kadri Ag2R La Mondiale 44'30
90 Bolat Raimbekov Astana 44'45
91 Fabrice Piemontesi Fuji-Servetto 47'47
92 Yauheni Hutarovich Française Des Jeux 49'47
93 Reinier Honig Vacansoleil Pro Cycling 50'25
94 Dominic Klemme Team Saxo Bank 50'28
95 Robert Wagner Skill-Shimano 50'37
96 Sébastien Portal Cofidis, Le Credit En Ligne 51'13
97 Alexei Markov Team Katusha 52'48
98 Josep Jufre Pou Fuji-Servetto 53'33
99 Cameron Wurf Fuji-Servetto 53'57
100 Alex Rasmussen Team Saxo Bank 54'12
101 Angel Madrazo Ruiz Caisse D'Epargne 54'22
102 Vitaliy Buts Lampre - N.G.C 54'27
103 Klaas Lodewyck Topsport Vlaanderen - Mercator 54'30
104 Niki Terpstra Team Milram 56'34
105 Addy Engels Quick Step 58'13
106 Jean Charles Senac Ag2R La Mondiale 58'31
107 Alexandre Blain Cofidis, Le Credit En Ligne 59'38
108 Wim De Vocht Vacansoleil Pro Cycling 59'52
109 Aart Vierhouten Vacansoleil Pro Cycling 59'53
110 Alexander Serov Team Katusha 1.00'36
111 Matthew Harley Goss Team Saxo Bank 1.02'03
112 Perrig Quemeneur Bbox Bouygues Telecom 1.02'20
113 Rick Flens Rabobank 1.02'28
114 Pieter Vanspeybrouck Topsport Vlaanderen - Mercator 1.03'50
115 Gatis Smukulis Ag2R La Mondiale 1.03'59
116 Floris Goesinnen Skill-Shimano 1.04'48
117 Angelo Furlan Lampre - N.G.C 1.05'30
118 Huub Duyn Garmin - Slipstream 1.08'07
119 Pablo Urtasun Perez Euskaltel - Euskadi 1.08'15
120 Mark Renshaw Team Columbia - High Road 1.09'19
121 Josu Agirre Euskaltel - Euskadi 1.09'59
122 Ermanno Capelli Fuji-Servetto 1.10'13
123 Francesco Chicchi Liquigas 1.10'59
124 Kenny Dehaes Silence-Lotto 1.11'18
125 Andrea Tonti Fuji-Servetto 1.11'29
126 Martin Muller Team Milram 1.12'12
127 Ricardo Van der Velde Garmin - Slipstream 1.13'35
128 Graeme Brown Rabobank 1.13'56
129 Bobbie Traksel Vacansoleil Pro Cycling 1.15'07
130 Mirco Lorenzetto Lampre - N.G.C 1.16'08
131 Steven Cozza Garmin - Slipstream 1.18'04
Editie 2010: 17/08 - 24/08

.nl  - .be
Eneco Tour TV
Meer wielrennen op sport.be
[an error occurred while processing this directive]