U bezoekt momenteel editie 2008 van enecotour.com.

>> Klik hier om naar de huidige editie over te schakelen.

>> Sluit dit venster om op deze site te blijven.

Filter:

Eneco Energie leiderstrui
1 José Ivan Gutierrez Palacios Caisse d'Epargne 26.27'07"
2 Sébastien Rosseler Quick Step 4"
3 Michael Rogers Team Columbia 7"
4 Stijn Devolder Quick Step 13"
5 André Greipel Team Columbia 14"
6 Joost Posthuma Rabobank 39"
7 Servais Knaven Team Columbia 48"
8 Bram Tankink Rabobank 51"
9 Jurgen Roelandts Silence-Lotto 54"
10 Piet Rooijakkers Skil-Shimano 1'02"
11 Serguei Ivanov Astana 1'07"
12 Koen De Kort Astana 1'19"
13 Frederik Willems Liquigas 1'22"
14 Sébastien Turgot Bouygues Telecom 1'25"
15 Laurent Mangel Ag2r la Mondiale 1'27"
16 Borut Bozic Cycle Collstrop 1'30"
17 Wilfried Cretskens Quick Step 1'33"
18 Marco Velo Team Milram 1'33"
19 Carlo Westphal Gerolsteiner 1'34"
20 Roger Hammond Team Columbia 1'48"
21 Gert Steegmans Quick Step 1'52"
22 Andreas Klier Team Columbia 1'57"
23 Stijn Vandenbergh Ag2r la Mondiale 2'01"
24 Mathew Hayman Rabobank 2'10"
25 Steven De Jongh Quick Step 2'10"
26 Thomas Leezer Rabobank 2'21"
27 Marco Marcato Cycle Collstrop 2'27"
28 David Kopp Cycle Collstrop 3'11"
29 Anders Lund Team CSC 3'12"
30 Daniele Righi Lampre 4'01"
31 Kevin Hulsmans Quick Step 4'44"
32 Maarten Wynants Quick Step 5'16"
33 Roy Curvers Skil-Shimano 5'41"
34 Yauheni Hutarovich Française Des Jeux 5'45"
35 Maciej Bodnar Liquigas 8'26"
36 Robert Wagner Skil-Shimano 8'34"
37 Benoît Joachim Astana 13'57"
38 Angelo Furlan Credit Agricole 14'02"
39 Edvald Boasson Hagen Team Columbia 14'38"
40 Leif Hoste Silence-Lotto 15'09"
41 Luis Leon Sanchez Gil Caisse d'Epargne 15'45"
42 Sebastian Langeveld Rabobank 16'07"
43 Marlon A. Perez Arango Caisse d'Epargne 16'08"
44 Elia Rigotto Team Milram 16'28"
45 John Devine Team Columbia 16'28"
46 Aaron Kemps Astana 16'31"
47 Mauro Da Dalto Liquigas 16'31"
48 Francisco Perez Sanchez Caisse d'Epargne 16'40"
49 Kenny Robert Van Hummel Skil-Shimano 16'46"
50 Lars Ytting Bak Team CSC 16'49"
51 Aitor Hernandez Gutierrez Euskaltel-Euskadi 16'49"
52 Michal Golas Cycle Collstrop 16'54"
53 Yoann Offredo Française Des Jeux 17'00"
54 Mirko Selvaggi Cycle Collstrop 17'08"
55 Ermanno Capelli Scott-American Beef 17'12"
56 Nicolas Portal Caisse d'Epargne 17'15"
57 Arnaud Coyot Caisse d'Epargne 17'26"
58 Wim De Vocht Silence-Lotto 17'36"
59 Geert Steurs Silence-Lotto 17'40"
60 Mathieu Claude Bouygues Telecom 17'42"
61 Rein Taaramae Cofidis, le Credit Par Telephone 17'45"
62 Sven Krauss Gerolsteiner 17'47"
63 Thomas Frei Astana 17'47"
64 Rubens Bertogliati Scott-American Beef 17'53"
65 Matthew Harley Goss Team CSC 18'11"
66 Franck Renier Bouygues Telecom 18'11"
67 Yohann Gene Bouygues Telecom 18'24"
68 Francesco Chicchi Liquigas 18'25"
69 Christophe Edaleine Ag2r la Mondiale 18'29"
70 Matheus Pronk Cycle Collstrop 18'34"
71 David Deroo Skil-Shimano 19'03"
72 Raivis Belohvosciks Scott-American Beef 19'04"
73 Floris Goesinnen Skil-Shimano 19'21"
74 Luciano Pagliarini Scott-American Beef 19'48"
75 Timothy Gudsell Française Des Jeux 20'47"
76 Tom Veelers Skil-Shimano 24'02"
77 Gerben Löwik Rabobank 24'45"
78 Kasper Klostergaard Larsen Team CSC 25'20"
79 Alberto Curtolo Liquigas 25'51"
80 Jimmy Engoulvent Credit Agricole 26'25"
81 Cédric Pineau Ag2r la Mondiale 27'05"
82 Jerome Coppel Française Des Jeux 28'09"
83 Jesus Del Nero Montes Scott-American Beef 28'16"
84 Bert Roesems Silence-Lotto 28'16"
85 Markus Eichler Team Milram 28'31"
86 Simon Gerrans Credit Agricole 28'40"
87 Francis De Greef Silence-Lotto 28'50"
88 Alexandre Blain Cofidis, le Credit Par Telephone 28'55"
89 Javier Francisco Aramendia Lorente Euskaltel-Euskadi 29'11"
90 Gorka Verdugo Marcotegui Euskaltel-Euskadi 29'23"
91 Samuel Dumoulin Cofidis, le Credit Par Telephone 29'30"
92 Berik Kupeshov Astana 29'30"
93 Bram De Groot Rabobank 29'34"
94 Enrico Poitschke Team Milram 30'05"
95 Frank Hoj Cofidis, le Credit Par Telephone 30'25"
96 Romain Villa Cofidis, le Credit Par Telephone 31'06"
97 Luca Barla Team Milram 31'07"
98 Sergey Rudaskov Cycle Collstrop 31'07"
99 Matteo Bono Lampre 31'09"
100 Florent Brard Cofidis, le Credit Par Telephone 31'10"
101 Raul Alarcon Garcia Scott-American Beef 33'47"
102 Jean Charles Senac Ag2r la Mondiale 35'31"
103 Andrea Grendene Lampre 35'33"
104 Damien Monier Cofidis, le Credit Par Telephone 36'26"
105 Julien Simon Credit Agricole 36'36"
106 Josu Agirre Euskaltel-Euskadi 36'43"
107 Benat Albizuri Aransolo Euskaltel-Euskadi 36'53"
108 Andoni Lafuente Euskaltel-Euskadi 37'33"
109 Denis Flahaut Scott-American Beef 43'50"
Editie 2009: 18/08 - 25/08
Editie 2008: 19/08 - 27/08

.nl  - .be
Eneco Tour TV