U bezoekt momenteel editie 2007 van enecotour.com.

>> Klik hier om naar de huidige editie over te schakelen.

>> Sluit dit venster om op deze site te blijven.

Filter:

Lotto Puntenklassement
1 Mark Cavendish T-Mobile Team 74  
2 Luciano Pagliarini Saunier Duval - Prodir 60  
3 Pablo Lastras Garcia Caisse d'Epargne 51  
4 Steven De Jongh Quick Step - Innergetic 51  
5 Gorik Gardeyn Unibet.com 49  
6 Thor Hushovd Credit Agricole 47  
7 Steven Caethoven Chocolade Jacques-Topsport Vlaanderen 43  
8 José Ivan Gutierrez Palacios Caisse d'Epargne 43  
9 Wouter Weylandt Quick Step - Innergetic 40  
10 Kenny Robert Van Hummel Skil Shimano 39  
11 David Kopp Gerolsteiner 36  
12 Matthew Harley Goss Team CSC 32  
13 Anders Lund Team CSC 32  
14 Alexei Markov Caisse d'Epargne 32  
15 Maarten Tjallingii Skil Shimano 31  
16 Robbie McEwen Predictor-Lotto 30  
17 David Millar Saunier Duval - Prodir 27  
18 Thomas Dekker Rabobank 25  
19 Fred Rodriguez Predictor-Lotto 25  
20 Jurgen Van Den Broeck Predictor-Lotto 25  
21 Mirco Lorenzetto Team Milram 24  
22 Fumiyuki Beppu Discovery Channel 24  
23 Sébastien Hinault Credit Agricole 19  
24 Fabio Baldato Lampre-Fondital 17  
25 Leon Van Bon Rabobank 16  
26 Daniele Righi Lampre-Fondital 15  
27 Leif Hoste Predictor-Lotto 15  
28 Sébastien Rosseler Quick Step - Innergetic 15  
29 Marco Zanotti Unibet.com 13  
30 Kim Kirchen T-Mobile Team 13  
31 Christophe Riblon Ag2r Prevoyance 13  
32 Frederik Willems Liquigas 13  
33 Matheus Pronk Unibet.com 13  
34 Alessandro Ballan Lampre-Fondital 12  
35 Saïd Haddou Bouygues Telecom 12  
36 Paul Martens Skil Shimano 11  
37 Mirko Celestino Team Milram 11  
38 Dmytro Grabovskyy Quick Step - Innergetic 11  
39 Pierre Drancourt Bouygues Telecom 11  
40 Enrico Gasparotto Liquigas 10  
41 Rubens Bertogliati Saunier Duval - Prodir 10  
42 Niko Eeckhout Chocolade Jacques-Topsport Vlaanderen 10  
43 Ruben Perez Moreno Euskaltel - Euskadi 8  
44 Andriy Grivko Team Milram 8  
45 Roberto Longo Lampre-Fondital 8  
46 Bram Tankink Quick Step - Innergetic 6  
47 Vladimir Gusev Discovery Channel 5  
48 Aliaksandr Kuchynski Liquigas 5  
49 Unai Etxebarria Arana Euskaltel - Euskadi 5  
50 Juan Antonio Flecha Giannoni Rabobank 3  
51 Marcel Sieberg Team Milram 3  
52 Matthieu Sprick Bouygues Telecom 3  
53 Franck Renier Bouygues Telecom 3  
54 Iban Mayoz Echeverria Euskaltel - Euskadi 3