U bezoekt momenteel editie 2007 van enecotour.com.

>> Klik hier om naar de huidige editie over te schakelen.

>> Sluit dit venster om op deze site te blijven.

Filter:

ENECO Energie leiderstrui
1 José Ivan Gutierrez Palacios Caisse d'Epargne 26.05'44
2 David Millar Saunier Duval - Prodir 11
3 Gustav Larsson Unibet.com 1'05
4 Leif Hoste Predictor-Lotto 1'12
5 Thomas Dekker Rabobank 1'15
6 Vladimir Gusev Discovery Channel 1'17
7 Bram Tankink Quick Step - Innergetic 1'32
8 Sébastien Rosseler Quick Step - Innergetic 1'33
9 Paul Martens Skil Shimano 1'34
10 Jurgen Van Den Broeck Predictor-Lotto 1'34
11 Juan Antonio Flecha Giannoni Rabobank 1'46
12 Piet Rooijakkers Skil Shimano 1'47
13 Sebastian Lang Gerolsteiner 1'48
14 Andriy Grivko Team Milram 1'50
15 Vincenzo Nibali Liquigas 1'56
16 Maarten Tjallingii Skil Shimano 1'56
17 Rubens Bertogliati Saunier Duval - Prodir 1'59
18 Alberto Losada Alguacil Caisse d'Epargne 2'12
19 Mikel Astarloza Chaurreau Euskaltel - Euskadi 2'16
20 Thor Hushovd Credit Agricole 2'23
21 Christophe Riblon Ag2r Prevoyance 2'24
22 Steven De Jongh Quick Step - Innergetic 2'27
23 Rik Verbrugghe Cofidis, le Credit Par Telephone 2'29
24 Johan Vansummeren Predictor-Lotto 2'31
25 Brian Vandborg Discovery Channel 2'33
26 Leon Van Bon Rabobank 2'36
27 Kim Kirchen T-Mobile Team 2'39
28 Sven Krauss Gerolsteiner 2'41
29 Mauro Facci Quick Step - Innergetic 2'45
30 Greg Van Avermaet Predictor-Lotto 2'57
31 Ruben Perez Moreno Euskaltel - Euskadi 2'59
32 Daniele Righi Lampre-Fondital 3'01
33 Frederik Willems Liquigas 3'10
34 Francisco Perez Sanchez Caisse d'Epargne 3'36
35 Allan Johansen Team CSC 3'39
36 Michael Boogerd Rabobank 3'45
37 Christophe Mengin Française Des Jeux 3'59
38 Fumiyuki Beppu Discovery Channel 4'27
39 Sven Renders Chocolade Jacques-Topsport Vlaanderen 5'55
40 Mirko Celestino Team Milram 6'24
41 Pieter Mertens Predictor-Lotto 6'31
42 Vicente Reynes Mimo Caisse d'Epargne 7'18
43 Maarten Den Bakker Skil Shimano 7'46
44 Benat Albizuri Aransolo Euskaltel - Euskadi 11'14
45 Manuel Quinziato Liquigas 11'23
46 Volodymyr Bileka Discovery Channel 11'23
47 Simon Gerrans Ag2r Prevoyance 11'30
48 Martin Pedersen Team CSC 11'45
49 Carlo Scognamiglio Team Milram 12'17
50 Matthieu Sprick Bouygues Telecom 13'16
51 Matthew Harley Goss Team CSC 13'18
52 Enrico Gasparotto Liquigas 13'26
53 Yaroslav Popovych Discovery Channel 13'36
54 Sébastien Hinault Credit Agricole 13'38
55 Mirco Lorenzetto Team Milram 13'41
56 Victor Hugo Pena Grisales Unibet.com 13'44
57 Pablo Lastras Garcia Caisse d'Epargne 13'54
58 Frederik Veuchelen Chocolade Jacques-Topsport Vlaanderen 14'06
59 Iban Mayoz Echeverria Euskaltel - Euskadi 14'23
60 Markus Eichler Unibet.com 14'28
61 Roger Hammond T-Mobile Team 14'32
62 Mads Kaggestad Credit Agricole 14'37
63 Gorik Gardeyn Unibet.com 14'39
64 Anders Lund Team CSC 15'04
65 Arnaud Coyot Unibet.com 15'12
66 Marcel Sieberg Team Milram 15'22
67 Dmytro Grabovskyy Quick Step - Innergetic 15'22
68 Aliaksandr Kuchynski Liquigas 15'34
69 Stephen Cummings Discovery Channel 15'36
70 Johan Coenen Chocolade Jacques-Topsport Vlaanderen 15'37
71 Alessandro Cortinovis Team Milram 15'47
72 Aart Vierhouten Skil Shimano 16'10
73 Alexei Markov Caisse d'Epargne 16'16
74 Nicolas Portal Caisse d'Epargne 16'16
75 Mathew Hayman Rabobank 16'29
76 Floris Goesinnen Skil Shimano 16'29
77 Paolo Bossoni Lampre-Fondital 16'32
78 Gerben Löwik Rabobank 16'32
79 Fabio Baldato Lampre-Fondital 17'01
80 Unai Etxebarria Arana Euskaltel - Euskadi 17'13
81 Aitor Perez Arrieta Caisse d'Epargne 17'26
82 Jorge Azanza Soto Euskaltel - Euskadi 17'42
83 Yohann Gene Bouygues Telecom 17'55
84 Olivier Bonnaire Bouygues Telecom 18'21
85 Raivis Belohvosciks Saunier Duval - Prodir 18'22
86 Wouter Weylandt Quick Step - Innergetic 18'31
87 Mark Cavendish T-Mobile Team 18'43
88 Paolo Fornaciari Lampre-Fondital 19'29
89 Bart Van Heule Chocolade Jacques-Topsport Vlaanderen 19'53
90 Matheus Pronk Unibet.com 19'55
91 Alexandre Pichot Bouygues Telecom 20'06
92 Wilfried Cretskens Quick Step - Innergetic 20'34
93 Lars Ytting Bak Team CSC 21'00
94 Luke Roberts Team CSC 21'20
95 Steven Caethoven Chocolade Jacques-Topsport Vlaanderen 21'43
96 Franck Renier Bouygues Telecom 21'55
97 Peter Van Petegem Quick Step - Innergetic 22'19
98 Servais Knaven T-Mobile Team 22'56
99 Marco Zanotti Unibet.com 23'16
100 Saïd Haddou Bouygues Telecom 23'40
101 Aitor Galdos Alonso Euskaltel - Euskadi 24'01
102 Olivier Kaisen Predictor-Lotto 24'02
103 David Canada Gracia Saunier Duval - Prodir 24'33
104 Benoît Poilvet Credit Agricole 24'36
105 Kasper Klostergaard Larsen Team CSC 25'08
106 Koen Barbe Chocolade Jacques-Topsport Vlaanderen 25'47
107 Ludovic Auger Française Des Jeux 25'47
108 Joseba Zubeldia Agirre Euskaltel - Euskadi 26'19
109 Jimmy Engoulvent Credit Agricole 27'44
110 Staf Scheirlinckx Cofidis, le Credit Par Telephone 28'58
111 Greg Henderson T-Mobile Team 29'05
112 Jean-Patrick Nazon Ag2r Prevoyance 30'43
113 Christoph Meschenmoser Skil Shimano 31'51
114 Frank Hoj Cofidis, le Credit Par Telephone 32'53
115 Rick Flens Rabobank 33'04
116 Tristan Valentin Cofidis, le Credit Par Telephone 34'05
117 Thierry Marichal Française Des Jeux 34'36
118 Kenny Robert Van Hummel Skil Shimano 35'48
119 Johan Lindgren Française Des Jeux 35'51
120 Pierre Drancourt Bouygues Telecom 36'47
121 Jesus Del Nero Montes Saunier Duval - Prodir 37'21
122 Niko Eeckhout Chocolade Jacques-Topsport Vlaanderen 37'43
123 Tyler Farrar Cofidis, le Credit Par Telephone 39'52
124 Michiel Elijzen Cofidis, le Credit Par Telephone 40'24
125 Dennis Haueisen Team Milram 44'27
126 Roberto Longo Lampre-Fondital 46'49
127 Raul Alarcon Garcia Saunier Duval - Prodir 1.07'39