| Hospitality |
De combinatie van topsport en sfeer zorgt dat de ENECO Tour u een unieke gelegenheid biedt om uw medewerkers, klanten of leveranciers op een speciale wijze te verrassen. Er zijn verschillende VIP-formules samengesteld om zo aan ieders wensen te voldoen.
|
Officiële Openingsreceptie
|
Op dinsdag 15/8/2006 worden in Den Helder alle deelnemende wielerploegen gepresenteerd. Vanuit de VIP-zone kan u deze ceremonie van dichtbij mee beleven. Na de presentatie kunnen de genodigden genieten van een drankje en een hapje tijdens de officiële openingsreceptie. Het Openingsreceptie pakket omvat:
VIP-parkingkaart
Originele VIP-uitnodiging
Verzorgde programmabrochure
Toegang tot de VIP-zone tijdens de presentatie en de officiële openingsreceptie met gratis drankjes en hapjes
|
|
VIP-Tourcafé
|
Het VIP-Tourcafé is in de directe omgeving van de aankomstlijn gesitueerd. U kunt er de finish van de etappe onder plezierige omstandigheden van dichtbij meemaken. Het VIP-Tourcafé pakket omvat:
VIP-parkingkaart
Originele VIP-uitnodiging
Verzorgde programmabrochure
Toegang tot het VIP-Tourcafé met gratis drankjes en hapjes
|
|
VIP-Lunch
|
Het VIP-lunch pakket biedt u de mogelijkheid om uw genodigden reeds 's middags stijlvol te ontvangen. Na een verzorgd 4-gangenmenu hebben uw genodigden toegang tot het VIP-Tourcafé, zodat zij de finish van dichtbij kunnen meemaken. Dit pakket kan dagelijks worden gereserveerd vanaf 4 personen. Het VIP-lunch pakket omvat:
VIP-parkingkaart
Originele VIP-uitnodiging
Verzorgde programmabrochure
Deelname aan VIP-lunch (4-gangenmenu met gepersonaliseerde tafels)
Toegang tot het VIP-Tourcafé met gratis drankjes en hapjes
Info en reservatie
Tel. 0032 (0) 11/45 99 47 of email : ingrid.eefting@cis.be
Uw bedrijf als partner van de ENECO Tour ? Wenst u een ruimere samenwerkingsvorm of een tailor-made pakket te ontwikkelen ?
Contacteer ons vrijblijvend om de diverse mogelijkheden te bespreken.
Via email : eneco-tour@cis.be
|