U bezoekt momenteel de website van 2014-2015.

>> Klik hier om naar de huidige editie (zondag 3 januari 2016) over te schakelen.

>> Sluit dit venster om op deze site te blijven.
Deelnemers
Download de deelnemerslijst →

Elites en beloften
1 Nys Sven Crelan - AA Drink
2 Pauwels Kevin Sunweb - Napoleon Games
3 Van der Poel Mathieu BKCP Powerplus
4 Meeusen Tom Telenet Fidea
5 Vantornout Klaas Sunweb - Napoleon Games
6 Walsleben Philippe BKCP Powerplus
7 Aernouts Bart Corendon - Kwadro
8 Wellens Bart Telenet-Fidea
9 Taramarcaz Julien Corendon - Kwadro
10 Simunek Radomir Corendon - Kwadro
11 Bina Martin Corendon - Kwadro
12 Van Kessel Corne Telenet Fidea
13 Bosmans Wietse BKCP Powerplus
14 Meisen Marcel Corendon - Kwadro
15 Aernouts Jim Sunweb - Napoleon Games
16 Vanthourenhout Sven Crelan - AA Drink
17 Adams Joeri Vastgoedservice-Golden Palace
18 Sweeck Laurens Corendon - Kwadro
19 Van der Poel David BKCP Powerplus
20 Weber Sascha Veranclassic-Doltcini
21 Adams Jens Vastgoedservice-Golden Palace
22 Wubben Niels Telenet Fidea
23 Van Leeuwen Patrick Orange Babies Cycling Team
24 Soete Daan Telenet Fidea
25 Sweeck Dieter Corendon - Kwadro
26 Koyen Niels CCN Metalac
27 Sweeck Hendrik Corendon - Kwadro
28 Millburn Garry Peleton Sports
29 De Wit Edwin KWC De Rupelspurters Boom
30 Leaerts Yelle Cycling Team Zemst
31 Redenbach Paul Footscray Cycling Club
32 Tureluren Arne Tarragona Club ciclista Campo Claro
33 Mayer Yannick Gunsha-KMC Team
34 Van de Velde Matthias Autoglas Wetteren Cycling Team
35 Van de Velde Thomas individueel
36 Cant Kevin Corendon - Kwadro
37 Stenuit Robin Wallonie-Bruxelles
38 Hofman Stijn Team 185
39 Verbraken Jorn Kalas Cycling Team 99 Schriek
40 Rieckmann Tim BOC Bergamont Racing Team
41 Meurisse Xandro An Post-ChainReaction Sean Kelly Team
42 Baestaens Vincent BKCP Powerplus
43 Van Roosbroeck Pieter Van Assche - Alpha Motorhomes
44 Schreiber Steven OSC Potsdam
45 De Proost Kyle individueel
Dames
1 Cant Sanne BKCP Powerplus
2 Wyman Helen Kona
3 Harris Nikki Telenet Fidea
4 Havlikova Pavla Telenet Fidea
5 Van Loy Ellen Telenet Fidea
6 De Boer Sophie Kalas - NNOF Cycling Team
7 Sels Loes Telenet Fidea
8 Vanderbeken Joyce Decock-woningbouw Vandekerckhove
9 Verschueren Jolien Telenet Fidea
10 Vandenbrande Maud Beernem Cycling Team
11 Diericx Cindy Coolens CT
12 De Bruyne Meg Gentse Velosport
13 Kaczmarczyk Brenda Heylen Meubelcentrale
14 Bischoff-Stein Lena Blau-Weiss Buchholzµ
15 Van Rompay Anke Kleur op Maat Cyclingteam
16 Witlox Lizzy TWC Tempo
17 Delhaye Pauline Quick MTB Racing Team
18 Heyns Joyce Keukens Redant
19 Van Meldeghem Nele Fuji Medista MTB team
20 Godart Suzie
21 Godart Trixy
22 Verhestraeten Karen Kleur op Maat Cyclingteam
23 Van Anrooij Lindy Team 185
Juniores
1 Gabriels Senne DCM Cycling Team
2 Floren Wesley WV Barrhopoort/UCM Cycling Team
3 Jacobs Johan Lares Doltcini
4 Dhoore Alessio Young Telenet Fidea
5 Beullens Cedric Balen BC
6 Gulickx Max Young Telenet Fidea
7 Wolsink Thijs Vistamedia
8 Wolsink Thijs Vistamedia
9 Giart Pieter Cycling Team vive le vélo Diegem
10 Jeurissen Sander Edegem BC
11 Proost Hakan Kalas Cycling Team 99 Schriek
12 Loockx Lander Kalas Cyclingteam 99 Schriek
13 Urnauer Lauritz Stevens Racing
14 Siemons Stijn RS Bikes Racing Team Pulderbos
15 Colman Alex Lares Doltcini
16 Verbeeck Glenn Kalas Cyclingteam 99 Schriek
17 Bonne Jenko Lares Doltcini
18 Pauwels Tijl Vistamedia Hamme
19 Pemen Diederik Van Assche Alpha Motorhomes
20 Museeuw Stefano Enertherm BKCP
21 Bauters Reno Balen BC
22 Crollet Yari Young Telenet Fidea
23 Hermans Briek Kastelse Durvers
24 Degueurce Joffrey Amicale Bisontine
25 Szedelyi Tomas Kalas Cycling Team 99 Schriek
26 Driesen Jarne Young Telenet Fidea
27 Smets Gert vzw Ijsklokje Cycling Team
Nieuwelingen
1 Dewulf Maxim Molenspurters Meulebeke
2 Vermeersch Florian Vistamedia
3 Braeken Ibe Blancs Gilets Barracuda BW
4 De Vriendt Niels Cycling Team Avia Westhoek
5 Pletinckx Yarno Avia Crabbe Westhoek Cycling Team
6 Cockx Maxime Hageland Cycling Team
7 Arnoets Yoran Cycling Team Zemst
8 Jordens Jarno Kalas Cycling Team Schriek
9 Kuypers Gerben Mez Team
10 Berckmans Jochen Olympia Tienen
11 Michotte Cyril Sprints.com
12 Van den Eynde Vince Kalas Cycling Team Schriek
13 Peeters Kyle Hageland Cycling Team
14 Van Gils Maxim Hoboken WAC
15 Lembrechts Wannes Steeds Vooraan Kontich
16 Smet Ivan Rudyco Janatrans
17 Smet Jonas Rudyco Janatrans
18 Verdonck Andres WC De Molenspurters
19 Verdonck Loeka WC De Molenspurters
20 Pemen Dolf Van Assche Alpha Motorhomes
21 Verhoeven Jesse Lotto Olympia Tienen
22 Dejonghe Len Kalas Cycling Team Schriek
23 De Vet Sander Hoboken WAC
24 Roose Matteo Mez Team