U bezoekt momenteel editie 2014 van de website.

>> Klik hier om naar de huidige editie over te schakelen.

>> Sluit dit venster om op deze site te blijven.
Deelnemers
Download de deelnemerslijst >>

Elites & beloften
1 Van der Poel Mathieu BKCP Powerplus
2 Vantornout Klaas Sunweb - Napoleon Games
3 Meeusen Tom Telenet Fidea
4 Walsleben Philippe BKCP Powerplus
5 Peeters Rob Vastgoedservice-Golden Palace
6 Aernouts Bart Corendon - Kwadro
7 Wellens Bart Telenet-Fidea
8 Taramarcaz Julien Corendon - Kwadro
9 Simunek Radomir Corendon - Kwadro
10 Bina Martin Corendon - Kwadro
11 Van Kessel Corne Telenet Fidea
12 Bosmans Wietse BKCP Powerplus
13 Meisen Marcel Corendon - Kwadro
14 Aernouts Jim Sunweb - Napoleon Games
15 Vanthourenhout Sven Crelan - AA Drink
16 Adams Joeri Vastgoedservice-Golden Palace
17 Sweeck Laurens Corendon - Kwadro
18 Van der Poel David BKCP Powerplus
19 Page Jonathan ExcelLed
20 Adams Jens Vastgoedservice-Golden Palace
21 Van Compernolle Kenneth CCN - Metalac
22 Denuwelaere Jan Vastgoedservice-Golden Palace
23 Sweeck Dieter Corendon - Kwadro
24 Godrie Stan Rabobank
25 Sweeck Hendrik Corendon - Kwadro
26 Ben Berden Clement Cycling Team
27 Kloeck Dario Kalas Cycling Team 99 Schriek
28 Rieckmann Tim BOC-Bergamont Racing Team
29 Seymour Robin Team Worc
30 Hyde Stephen Jam Fund Cycling Team
31 De Wit Edwin KWC De Rupelspurters Boom
32 De Cleyn Dave Cyclingteam Zemst vzw
33 Coolen Yves Rock Werchter
34 McConnell Mark Synergy Racing SRI Importing
35 Pepermans Lorenzo Cyclingteam Zemst vzw
36 Goosen Wouter Zannata Cycling Team
37 Van Hecke Elias Vistamedia
38 Koyen Niels CCN Metalac
39 Caluwe Stijn Enertherm BKCP
40 Verhulst Kenny Steeds Vooraan Kontich
41 Gruner Yannick Stevens
42 Mackay Skyler Team Soundpony
43 Dalton Bruce Kinesis Morvelo Project
Dames elites
1 Cant Sanne BKCP Powerplus
2 Van Loy Ellen Telenet Fidea
3 Sels Loes Telenet Fidea
4 Vanderbeken Joyce Decock-woningbouw Vandekerckhove
5 Verschueren Jolien Decock-woningbouw Vandekerckhove
6 Nobus Anja Drogenboom Waregem
7 Verhestraeten Karen Kleur op maat Cyclingteam
8 Maes Shana AA Drink - BRIS
9 Kacmarczyk Brenda Heylen Meubelcentrale
10 Verdeyen Tine Cycling Team Zemst vzw
11 Timmermans Jessika Hageland Cycling Team
12 Van Rompay Anke Kleur op maat Cyclingteam
13 Bischoff-Stein Lena Blau Wiess Buchholz
14 Meehan Francine Team Aqua Blue
15 Willems Gertie Kleur op maat Corpellets
16 Kaptheijns Maud AA Drink - BRIS
17 Boonen Valerie De Kastelse Durvers
18 Van Anrooij Lindy Team 185
19 Van Maldeghem Nele Fuji Medista MTB team Neeroeteren
20 De Bruyne Meg Gentse Velosport
21 Michels Laure Young Schelde cT
22 Rombouts Tine individueel
23 Oosterman Esmee AA Drink - BRIS
24 Van den Hoek Bianca Parkhotel Valkenburg
25 Van Dorsselaere Chris Rudyco Janatrans
26 Coogan Cisek Corey The Fix Studio
27 Thijs Katrien Kleur op maat Corpellets
28 Temporelli Karine CM Aubervilliers 93
29 Swinkels Karlijn WV Uden
Juniores
1 Gabriels Senne DCM Cycling Team
2 Floren Wesley WV Barrhopoort/UCM Cycling Team
3 Van Staeyen Maarten Hoboken WAC
4 Dekker David Willebrord Wil Vooruit
5 Haley Gavin T Red Zone Cycling
6 Proost Hakan Kalas Cycling Team 99 Schriek
7 Wolsink Thijs Vistamedia
8 Loockx Lander Kalas Cycling Team 99 Schriek
9 Siemons Stijn RS Bikes Racing Team Pulderbos
10 Kool Thijs WV Eemland
11 Van Bennekom Kevin UWTC De Volharding
12 Michel Patrick Team Worc
13 Devos Han Cycling Team Zemst
14 Breugelmans Michiel Team 185
15 Gulickx Max Young Telenet Fidea
16 Brughmans Robbert Hoboken WAC
17 Liessens Jarno Enertherm BKCP
18 Schröder Raphael Stevens
19 De Clercq Jari Van Assche Alpha Motorhomes
20 Van Dieren Christophe Wielerteam Waasland vzw
21 Jaspers Jappe Lares Doltcini
22 Poldervaart Mario Avia Crabbe Westhoek
23 Dekker Jens Enertherm BKCP
24 Welten Bram TWC Pijnenburg
25 Urnauer Lauritz Harburger RG
26 Colman Alex Lares Doltcini
27 Verbeeck Glenn Kalas Cycling Team 99 Schriek
28 Steegmans Einar individueel
29 Eestermans Glenn Ijsklokje Cycling Team
30 Boer Erik Van Assche Alpha Motorhomes
31 Bauters Reno Balen BC
32 Bonne Jenko Lares Doltcini
33 Bouwmans Dylan Willebrord Wil Vooruit
34 Bouwmans Bryan Willebrord Wil Vooruit
35 Overmeire Louis Lares Doltcini
36 Groot Mitch Enertherm BKCP
Nieuwelingen
1 Geysen Gertjan Hoboken WAC
2 Vreeswijk Luca RTC Buitenlust
3 Bruyninckx Jonas RSC De Zuidwesthoek
4 Peters Tom Patrick Development Team
5 Bekaert Seppe Kon. VC 't Meetjesland
6 Cooreman Guillermo Steeds Vooraan Kontich
7 Huijbregts Jesse WB Breda
8 Minjauw Lucas Wielerclub Steeds Vooraan
9 De Vet Sander Hoboken WAC
10 Vermeersch Noel Vistamedia Hamme
11 Vermeersch Florian Vistamedia Hamme
12 De Nijs Maarten RSC De Zuidwesthoek
13 Broeckx Seppe Sport en Steun Leopoldsburg
14 Stuer Kwinten Wielerteam Waasland
15 Thonnon Bas Sport en Moedig Genk
16 Torfs Jens Cycling Team Kessel
17 Arnoets Yoran Cycling Team Zemst
18 Jespers Tim Steeds Vooraan Kontich
19 Kielich Timo Trek KMC MTB team
20 Noel Jara AA Drink Bris
21 Thys Joren Heist Zuiderkempen
22 Goeman Andreas VA Cycling Team Zele
23 Smet Jonas Rudyco Janatrans
24 Van Gils Maxim Hoboken WAC
25 Scoponi Dante Vistamedia Hamme
26 Van Goethem Fabio Rudyco Janatrans
27 Pemen Dolf VA Cycling Team Zele
28 Tibackx Lander Vive Le Velo Diegem
29 Hazekamp Bart Westland Wil Vooruit
30 Vandergraesen Davy Steeds Vooraan Kontich
31 Vrachten Arne Balen BC
32 Geysels Xander Steeds Vooraan Kontich
33 Vandeputte Niels Hoboken WAC
34 Geeraerts Viktor Hoboken WAC
35 Dejonghe Len Kalas Cycling Team Schriek
36 Van den Plas Jasper Hoboken WAC
37 Meeuws Martijn RTC Buitenlust
38 Lembrechts Wannes Steeds Vooraan Kontich
39 Sprangers Lloyd Lares Doltcini
40 Van Aert Senne DCM Cycling Team
41 Van Den Bergh Tuur Hoboken WAC
42 Siemons Julian Kalas Cycling Team Schriek
43 Truyen Marthe individueel
44 Camps Jelle BMX Dennenteam
45 Jannes Finn RTC Buitenlust
46 Apers Indy Wielerteam Waasland
47 Braes Brent Balen BC
48 Van den Berg Tom RTC Buitenlust
49 Van den Eijnde Luuk RTC Buitenlust
50 Schepers Milan Kriekel Cyling Team
51 Vandebosch Toon Hoboken WAC
52 De Batist Seth Antwerp BMX
53 De Jong Frank TWC Pijnenburg
54 De Jong Remco TWC Pijnenburg
55 De Meyer Joeri Jong Wielertalent
56 Vandecasteele Nigel Cycling Team Luc Wallays
57 De Bruyn Stijn Hoboken WAC
58 De Bondt Marvin WK Noord-west Brabant
59 Van Wunsel Lise individueel
60 Parrotta Tristan UC Dippach
61 Berckmans Jochen Olympia Tienen