Contact Fietspromo

Fietspromo vzw

Voorzitter recreatief mountainbiken
Clement Mols
0473/54.00.74
clement.mols@golazo.com

Communicatie & Promotie
Lien Aerts
011 45.99.88
lien.aerts@golazo.com

Sponsoring
Christophe Impens
011/45.99.44
christophe.impens@golazo.com

Penningmeester
Tom Verjans
011/45.99.05
tom.verjans@golazo.com

Adviserende leden Fietspromo vzw

Roger Janssens
0477/24.62.90 of 089/46.89.02
roger.janssens3@telenet.be

Jos Jansen
0486/50.22.36
jansen.jos@pandora.be

Uw opinie

Wij zijn als organisator uiteraard zeer ge├»nteresseerd over hoe u ons evenement hebt ervaren. Wij horen graag uw opmerkingen, reacties of idee├źn.

Vul het onderstaande formulier in. Wij kijken alvast uit naar uw reactie.

Abonneer je hier of haal hem in de winkel

Klik hier